Koen Weijland is hét boegbeeld van de Nederlandse eSports scene. Hij is door Ajax als eerste eSporter ooit gecontracteerd en is zeer succesvol YouTuber. Vanaf nu is hij exclusief te boeken bij AT Bookings.
Als tiener werd Koen Nederlands Kampioen FIFA en vloog hij al snel de wereld over om toernooien te spelen. Hij studeerde af aan de Radboud Universiteit maar vond zijn passie in YouTube en presenteren.
Koen ging bij KRO NCRV aan de slag als presentator en dit jaar verschijnt zijn boek ‘STRIJDER’. Op FOX Sports is Koen wekelijks te zien als commentator en analist bij de eDivisie.
Koen Weijland is te boeken voor workshops, presentaties, live gaming en andere uiteenlopende zaken. Informeer bij ons naar de mogelijkheden.
Gepubliceerd op: 02-05-2018
Pjotr in het Burgerweeshuis!
Welkom Daniël Busser!
The Dean & Friends XXL Bigger Than Live In Concert
Theatertour Snelle – FF tussen ons!
Welkom The Dean!
Welkom Jaap Reesema!
Welkom Kes!
Welkom Ginger!
Welkom Lisa Lois!
Welkom FLEUR!